пошук  
версія для друку
14.01.2008 | Георгій Кобзар

Парламент взявся за Добкіна

   

Комітет з питань державного будівництва та місцевого самоврядування Верховної Ради України вирішив створити робочу групу з розгляду питання щодо призначення позачергових виборів депутатів Харківської міської ради та Харківського міського голови.

Як повідомляє офіційний сайт парламенту, Комітет на своєму засіданнірозглянув звернення Голови Харківської обласної державної адміністрації А. Авакова про можливість призначення Верховною Радою України позачергових виборів депутатів  Харківської міської ради та Харківського міського голови.

Народні депутати заслухали інформацію заступника голови Комітету Ю. Ключковського щодо відповідного звернення губернатора Харківської області, в якому йдеться про порушення чинного законодавства, допущені Харківською міською радою та мером Харкова в сфері земельних відносин, містобудування та архітектури, житлово-комунального господарства, взаємовідносин з політичними партіями та громадськими організаціями.

За підсумками обговорення, було вирішено створити робочу групу з цього питання у складі народних депутатів: Миколи Трайдука (БЮТ) – керівник групи, Сергія Гордієнка, Владислава Каськіва, Вадима Петренка, Віктора Пилипишина.

Робочій групі доручено підготувати проект висновку з цього питання в термін до 9 лютого 2008 року та подати його на розгляд Комітету.

Нагадаємо, що подання про позачергові вибори мера Харкова і міської ради Арсен Аваков подав в кінці грудня минулого року.

 

Дивись також:

Заборонено забороняти

 

ФОТО Юрія Чумака

Рекомендувати цей матеріал
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль