пошук  
Права Людини в Україні. Інформаційний портал Харківської правозахисної групи
версія для друку
18.01.2008
Оголошення
джерело: www.gurt.org.ua

Європейська Комісія оголошує конкурс проектів

   

Європейська Комісія оголошує конкурс проектів, спрямованих на підвищення ролі громадських організацій України у поширенні ідей прав людини та зміцненні демократичних реформ. Конкурс оголошено в рамках спеціального тематичного фінансового інструменту Європейської Комісії – Європейського інструменту з демократії та прав людини.

В рамках конкурсу будуть підтримані проекти, що передбачають: моніторинг дій влади щодо виконання зобов’язань у контексті Європейської політики сусідства, що стосуються політичного діалогу і реформ у сфері демократії, верховенства права, прав людини і основних свобод; підтримку економічних та соціальних прав через посилення спроможності громадських організацій здійснювати кампанії адвокасі з таких питань як земельна реформа, право власності та контроль над використанням природних ресурсів; запобігання тортурам та іншим формам жорстокого поводження; захист і узаконення прав вразливих верств населення, а саме похилих і самотніх людей та сиріт; розширення політичного представництва та участі через залучення жінок.

Бюджет конкурсу становить 1 200 000 євро (загальний бюджет на 2007 та 2008 рр). Очікується щорічне оголошення конкурсу принаймні до 2010 року, з фінансуванням 600 000 євро щороку. Розмір одного гранту в рамках конкурсу може коливатися від 100 000 євро до 200 000 євро, що має становити 50-80% від загального бюджету проекту (тобто, має бути співфінансування з власних чи інших джерел). Регрантинг третім сторонам підтримується і всіляко заохочується. Однак максимальна сума регрантованих коштів для кожної третьої сторони не може перевищувати 5 000 євро, а сукупна сума регрантованих коштів не може перевищувати 40 % гранту від Європейської Комісії.

Детальну інформацію можна знайти за наступними лінками: http://ec.europa.eu/europeaid/work/procedures та www.delukr.cec.eu.int З приводу запитань та уточнень можна звертатися до [email protected] не пізніше 17 березня 2008 року! Кінцевий термін подання проектів 7 квітня 2008 року!


Рекомендувати цей матеріал
При передруку посилання на khpg.org обов'язкове. Думки і міркування авторів не завжди збігаються з поглядами членів ХПГ
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль