пошук  
Права Людини в Україні. Інформаційний портал Харківської правозахисної групи
версія для друку
22.01.2008
Оголошення
джерело: www.civicua.org

Громадські історичні слухання в СБУ

   

З метою всебічного та об’єктивного висвітлення українського визвольного руху та сприяння процесу національного примирення, проголошеного Президентом України В.Ющенком, Служба безпеки України розпочинає новий гуманітарний проект «Громадські історичні слухання.

Мета проекту - через оприлюднення документів НКВД-МГБ встановити і донести історичну правду про минуле українського народу, його визвольну боротьбу; позбавити суспільну свідомість від нашарувань радянської пропаганди, що спотворюють об’єктивну істину.

Перші слухання на тему «Українська повстанська армія. Слід в історії» (доповідач к.і.н. Володимир В’ятрович) відбудуться 23 січня об 11.00 у приміщенні Прес-центру СБ України (вул. Володимирська, 35).

У слуханнях візьмуть участь історики, які вивчають раніше замовчувані питання національно-визвольної боротьби, зокрема, діяльність ОУН і УПА, видатних постатей визвольного руху України за документами, які зберігаються в Галузевому державному архіві СБ України.

Для участі у слуханнях запрошуються представники засобів масової інформації, акредитація за телефонами 256-96-79, 279-30-40.


Рекомендувати цей матеріал
При передруку посилання на khpg.org обов'язкове. Думки і міркування авторів не завжди збігаються з поглядами членів ХПГ
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль