пошук  
версія для друку
19.02.2008

Упродовж останніх п’яти років кількість наркоманів збільшилася у півтора рази

   

В Україні упродовж останніх п’яти років кількість наркоманів збільшилася у півтора рази. Якщо у 2003 році на медичних обліках перебувало 119 тис. наркозалежних, то наразі таких понад 173 тис., серед них більше 5 тис. - неповнолітні.

Таку сумну статистику було названо на розширеній колегії МВС України за участі Президента України Віктора Ющенка,  повідомили у Департаменті зв’язків із громадськістю МВС.

На першому місці за кількістю наркоманів знаходиться Миколаївська область - 71 наркозалежний на 10 тисяч населення, друге місце посідає Луганщина - 67 на 10 тис., далі йде Одеська область - 65 на 10 тис.; Дніпропетровська - 62 на 10 тис.

У Львівській області налічується 20 наркоманів на 10 тисяч населення. Найменше наркозалежних у Закарпатській області - 7 на 10 тис.

Торік органи внутрішніх справ виявили майже 4,7 тис. фактів порушень правил обігу лікарських засобів, які містять підконтрольні речовини, зокрема трамадол. За цими фактами порушено 1,5 тис. кримінальних справ. З незаконного обігу вилучено 1,8 млн тис. доз зазначених медпрепаратів, у тому числі понад 763 тис. трамадолу.

Як повідомлялося, за даними Національної ради з питань здоров’я, в Україні щороку через алкоголізм помирає понад 40 тис. людей.

За результатами опитування Всесвітньої організації охорони здоров’я, українські діти та молодь споживають алкоголю найбільше у світі порівняно зі своїми ровесниками із інших країн.

За матеріалами ZAXID.NET

Рекомендувати цей матеріал
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль


догори