пошук  
версія для друку
29.02.2008
джерело: www.maidan.org.ua

Беззаконня в державі не зачіпає інтересів громадян

   

Сьогодні, 29 лютого, Окружний адміністративний суд м.Києва виніс якщо не історичне, то принаймні дуже характеристичне для цієї держави рішення, відмовивши майданівцям Олександру Северину та Віктору Гарбару (представник - відомий правозахисник Людмила Коваль) у задоволенні позову до Уповноваженого ВРУ з прав людини Ніни Карпачової, Верховної Ради України та Голови Верховної Ради України.
Як ми повідомляли раніше (http://maidan.org.ua/static/news/2007/1202730778.html http://maidanua.org/static/news/2007/1201631649.html), майданівці, стверджуючи наявність очевидних правопорушень у рішенняx, діях та бездіяльності відповідачів (як то неспростовні порушення законодавчо встановлених строків розгляду Радою відповідних питань), вимагали, зокрема, визнати призначення пані Карпачової на посаду Омбудсмена неправомірним.
Сьогодні колегія суддів у засіданні, на якому представників відповідачів супроводжував регіональний депутат Попеску (http://gska2.rada.gov.ua/pls/site/p_deputat?d_id=802), винесла рішення - відмовити у повному обсязі. Головуючий у судовому засіданні оперативно пояснив позивачеві - підставою для такого рішення є те, що спірні дії, бездіяльність, рішення відповідачів "не зачіпають інтересів позивача".
В очікуванні апеляційного провадження залишається констатувати: якщо держава вважає, що її діяння за принципом "що хочу те й ворочу" не зачіпає інтересів громадян, то громадяни вправі зробити далекосяжні висновки стосовно цієї держави (влади).

Рекомендувати цей матеріал
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль


догори