пошук  
версія для друку
07.03.2008

До 1 травня Міністерство юстиції відкриє доступ до Державного реєстру друкованих засобів масової інформації та інформаційних агентств

   

До 1 травня 2008 року Міністерство юстиції забезпечить безперешкодний доступ громадян та юридичних осіб до Державного реєстру друкованих засобів масової інформації та інформаційних агентств.

Як повідомив Міністр юстиції Микола Оніщук, планується відкрити доступ до Держреєстру в частині відомостей назви видання, дати реєстрації та номера свідоцтва. Крім того, буде відкрито інформацію про засновника друкованого ЗМІ: повне найменування засновника – для юридичних осіб, а також прізвище, ім’я, по батькові – для фізичних осіб.

Відкриваючи цю інформацію, Міністерство юстиції спирається на норми Закону України «Про інформацію», якими передбачено відкритість, доступність інформації та свобода обміну, законність одержання, використання, поширення та зберігання інформації.

Крім того, наголосив Міністр, вільний доступ до переліку назв зареєстрованих друкованих ЗМІ зменшить кількість відмов у державній реєстрації друкованих видань, оскільки надасть можливість зорієнтуватися при виборі назви видання. На сьогодні, зазначив Міністр, в Україні зареєстровано понад 30 тисяч друкованих засобів масової інформації.

Доступ до Реєстру буде відкрито через сайт Міністерства юстиції.

Прес-служба Міністерства юстиції України

Tел. 271-16-76

E-mail: [email protected]
Рекомендувати цей матеріал
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль