пошук  
Права Людини в Україні. Інформаційний портал Харківської правозахисної групи
версія для друку
12.03.2008
Оголошення
джерело: www.svit-ukraine.org

Конкурс творчих робіт з проблем расизму та ксенофобії в Україні

   

Конкурс має на меті ще раз привернути увагу суспільства до проблем расизму та ксенофобії в Україні, стереотипів про інші нації та раси.

Проблема расизму та ксенофобії існує та набирає обертів в Україні, і вже не можна прикриватися промовами про наше традиційно толерантне суспільство і вважати, що расизм десь далеко і нас це не стосується. Україна протягом останнього року все частіше фігурувала в новинах та звітах міжнародних правозахисних організацій через різке підвищення нападів на людей з інакшим кольором шкіри та інших проявів расизму та ксенофобії.

В рамках проекту «Добре разом» було проведено міжнародну навчальну подорож та семінар, і планується створити публічну інсталяцію з творчих робіт, яку буде розміщено в навчальних закладах та публічних місцях м. Харкова, а згодом – інших міст України. Проект реалізується МВО «СВІТ-Україна» та відбувається в рамках кампанії Ради Європи «Всі різні – всі рівні» та міжнародного проекту «Молодь відкриває нові горизонти» за фінансової підтримки Європейського молодіжного фонду та фундації Jucker Mauderli.

В конкурсі можуть взяти участь фотографи, дизайнери та художники з України. Переможці будуть обрані конкурсною комісію з представників громадських організацій України, Росії, Німеччини та Польщі.

Оголошення переможців – 15 квітня 2008.

Кінцевий термін отримання робіт – 30 березня 2008 р.

Роботи мають передавати негативну сторону расизму та ксенофобії і позитивну альтернативу – святкування різноманітності людей та культур. Можливі напрямки:

-  стереотипи про расизм

-  расизм та виключення

-  святкування різноманіття

Роботи повинні відображати ситуацію в Україні і можуть бути присвячені конкретним прикладам прояву расизму та ксенофобії, що відбулися в Україні. Роботи не можуть бути спрямовані на проблеми, що існують в інших країнах. Роботи будуть використані в публічній інсталяції, а також в публікації за результатами проекту та конкурсу.

Умови конкурсу:

Тема – расизм та ксенофобія в Україні

Розмір – не менш А4

Техніка виконання вільна. На конкурс приймаються фотографії, картини, плакати та графіка, роботи, зроблені на комп’ютері. Роботи на електронних носіях та по електронній пошті не приймаються. Кількість робіт не обмежується. На зворотному боці кожної роботи необхідно зазначити ім’я та контактну інформацію (телефон, електронну пошту) автора. Надіслані на конкурс роботи не повертаються і можуть бути використані організаторами для публічної інсталяції, публікації, тиражування тощо. Надсилаючи роботу на конкурс, автор погоджується з його умовами. Організатори не несуть відповідальності за пошкодження робіт через поштову пересилку.

Призи:

1 премія – 1200 грн

2 премія – 1000 грн

3 премія – 800 грн

10 заохочувальних призів.

Роботи надсилати за адресою: МВО «СВІТ-Україна». Конкурс робіт з расизму та ксенофобії. ас 28, м. Артемівськ 84500

Додаткова інформація: МВО «СВІТ-Україна» – неприбуткова громадська організація, головною метою якої є розвиток та просування волонтерського руху в Україні. Основна діяльність – організація міжнародних волонтерських проектів, спрямованих на вирішення конкретної місцевої проблеми, а також міжкультурне спілкування та порозуміння.


Рекомендувати цей матеріал
При передруку посилання на khpg.org обов'язкове. Думки і міркування авторів не завжди збігаються з поглядами членів ХПГ
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль