пошук  
Права Людини в Україні. Інформаційний портал Харківської правозахисної групи
версія для друку
02.04.2008
Оголошення

Конкурс для журналістів «Всі люди народжуються вільними та рівними»

   

Фонд «Пам’ять, відповідальність і майбутнє» в 2008 році проводить ІІ Міжнародний конкурс для журналістів «Всі люди народжуються вільними та рівними», присвячений 60-річчю Загальної декларації прав людини.

На конкурс будуть прийматися матеріали, що висвітлюють зміст статті 1 Декларації. До участі в конкурсі запрошуються журналісти з Бєларусі, Німеччини, Ізраїлю, Латвії, Литви, Польщі, Російської Федерації, США, України, Чехії й Естонії. У конкурсі можуть брати участь журналісти віком від 18 до 35 років. Матеріал має бути опублікований по можливості не раніше 2007 р. і не пізніше останнього строку подачі заявок (31 липня 2008 р.) у газеті, журналі або Інтернет-виданні рідної країни. У виняткових випадках можуть подаватися й не опубліковані матеріали. Матеріал може бути написаний рідною мовою та має подаватися в тексті оригіналу з додаванням самого видання, де надрукований матеріал, або, щонайменше, його копії. Якщо до матеріалу є підходящі знімки, варто надсилати й їх. Наукові публікації розглядатися не будуть.

Останній строк подачі заявок на участь у конкурсі – 31 липня 2008 р. До цієї дати вони мають надійти поштою у Фонд «Пам’ять, відповідальність і майбутнє» за адресою:

Stiftung «Erinnerung, Verantwortung und Zukunft»

Internationaler Journalistenwettbewerb

Veronika Sellner

Programmleitung Markgrafenstrabe 12-14

10969 Berlin

Deutschland

Паралельно можна повідомити про бажання взяти участь на [email protected]. Необхідні для участі документи мають бути складені на німецькій, англійській або російській мові, але журналістський матеріал можна подавати без перекладу, мовою оригіналу. До письмової заявки на участь треба додати:

-  короткий лист із викладом причин висвітлення теми;

-  заповнений формуляр заявки, примірник якої німецькою, англійською або російською можна віднайти в розділі «Міжнародний конкурс журналістів» на www.stiftung-evz.de;

-  змістовна автобіографія в табличній формі;

-  журналістський матеріал, що відповідає темі;

-  фотознімки придатної для друку якості (якщо є);

-  якщо можливо, оригінал видання;

-  додатково два інших, уже опублікованих, журналістських матеріали автора (досить копій).

Організатори оберуть кращі матеріали в кожній мовній групі. Перша премія становить 2000 євро, друга – 1000, третя – 500. Відзначені нагородами матеріали будуть опубліковані в добірці німецькою мовою. Премії будуть вручені в грудні 2008 р. на заході нагородження в Берліні.

Контакти: керівник програми Вероніка Зелльнер, тел. 0049-(0)30-25 9297 49, факс 0049-(0)30-25 9297 39, [email protected] (час роботи: понеділок-середа, 10:00-17:00).

Довідка «ПЛ»:

Фонд постійно підтримує міжнародні проекти, сприяючі заснованій на партнерстві співпраці між Німеччиною і країнами, що особливо постраждали від націонал-соціалізму. Доходами від капіталу у розмірі 358 мільйонів євро, передбаченого для сприяння здійсненню проектів, Фонд приблизно вісьма мільйонами євро на рік підтримує в першу чергу міжнародні проекти за наступними трьома головними напрямками:

- критичний розгляд історії;

- виступ за демократію і права людини;

- гуманітарні заходи для жертв націонал-соціалістської диктатури.

У червні 2007 р. Фонд «Пам’ять, відповідальність і майбутнє» завершив виплати колишнім підневільним працівникам. Більше 1,66 мільйонів чоловік в майже 100 країнах отримали в цілому 4,37 мільярди євро. Майно Фонду у розмірі 10,1 мільярдів німецьких марок в 2000 р. внесли рівними частками «Ініціатива німецької економіки» і Федеральний уряд.


Рекомендувати цей матеріал
При передруку посилання на khpg.org обов'язкове. Думки і міркування авторів не завжди збігаються з поглядами членів ХПГ
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль