пошук  
версія для друку
17.04.2008 | Костянтин Рєуцький

Бути солідарним

Схожі повідомлення

ПРЕС-АНОНС

   

16 квітня у Луганському національному педагогічному університеті розпочались покази фільмів, що увійшли до програми фестивалю «Білоруська весна».

Окрім спроби познайомити луганчан з табуйованою офіційною владою Мінська сучасною білоруською культурою, захід має на меті ще й привернути увагу українського суспільства до проблеми утиску прав та свобод громадян сусідньої республіки. Символічна й дата проведення фестивалю: в такий спосіб луганчани вшанували пам’ять жертв політичних репресій у Білорусі, зниклих без вісті лідерів опозиційного руху та журналістів.

Покази у Луганську координували активісти правозахисного центру «Поступ» та молодіжної громадської організації «Стан». Фестиваль не зібрав аншлагу, але ті 30 небайдужих, що прийшли подивитися фільми про історію та сучасність Білорусі, виявилися такими, що насправді переймаються долею цього народу та щиро вболівають за його майбутнє. Вони стоячи аплодували героям Юрія Хащеватського після перегляду «Площі».

Отже, луганська молодь заявила бажання знати правду про Білорусь та бути солідарною з її народом. Сподіваємось, що це не останній сезон фестивалю, і наступного року на «Далекій схід України» знов прийде «Білоруська весна».

Схожі повідомлення

ПРЕС-АНОНС

Рекомендувати цей матеріал
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль