пошук  
версія для друку
20.04.2008
джерело: www.maidan.org.ua

В Києві винесено вирок за вбивство на ґрунті расової ненависті

   

18 квітня Дарницький районний суд виніс вирок у справі про вбивство громадянина Нігерії Кунуона Мієві Ґоді, скоєного у м. Києві біля станції метро "Позняки" 25 жовтня 2006 року.
З групи з чотирьох осіб, встановлених слідством, які були причетні до нападу чи присутні при ньому, один проходив у якості свідка, іншого було амністовано як неповнолітнього. З двох, які залишилися на лаві підсудних,
- одного було визнано винним у навмисному вбивстві (ст.115 ч.2 КК України), за що засуджено до 10 років позбавлення волі; і в розпаленні расової ненависті і ворожнечі та приниженні національної честі й гідності (ст.161 ч.3), за що засуджено до 4 років позбавлення волі. За сукупністю, шляхом часткового складання покарань (ст.70 КК України), його засуджено до 11 років позбавлення волі. Час покарання обраховується з 15 листопада 2006 року.
- іншу було визнано винним у в розпаленні расової ненависті і ворожнечі та приниженні національної честі й гідності (ст.161 ч.2), за що засуджено до 4 років 6 місяців позбавлення волі. Час покарання обраховується з 17 (якщо не помиляюсь) листопада 2006 року.
За винесення вироку, було, поміж іншим, враховано і обтяжуючі обставини - те, що звинувачені на момент скоєння злочину перебували у стані алкогольного сп’яніння (ст.67 КК України).
Підсудні свою провину визнали лише частково. Час на апеляцію - 15 днів з моменту виголошення вироку.

Рекомендувати цей матеріал
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль


догори