пошук  
Права Людини в Україні. Інформаційний портал Харківської правозахисної групи
версія для друку
30.04.2008 | Марина Цапок
Хроніка

У найбільшій Харківській бібліотеці з’явились нові матеріали про драматичні сторінки української історії

   

В рамках всеукраїнського проекту «Фонд підтримки бібліотек» 24 квітня Харківська обласна молодіжна громадська організація «Фундація регіональних ініціатив» (ФРІ) передала Харківській державній науковій бібліотеці ім. В.Г. Короленка підбірку книг, що стосуються Голодомору в Україні 1932-1933 років, а також історії Української Повстанської Армії, які були надані організації Українським інститутом національної пам’яті.

Ці книги відкривають читачеві незнані та болючі сторінки української історії, надають інформаційне підґрунтя для об’єктивних висновків.

Крім того, бібліотеці передано фільм «Собор на крові», що вперше всебічно і неупереджено розповідає глядачеві трагічну історію українського національно-визвольного руху у боротьбі за соборність і самостійність своєї Батьківщини в період з 1919 по 1949 роки.

У проекті «Фонд підтримки бібліотек» ФРІ виступає посередником між різноманітними неприбутковими, благодійними та іншими організаціями, які видають літературу, та публічними бібліотеками по всій Україні. При цьому дана література передається бібліотекам на безкоштовній основі.

Окрім друкованої літератури передається відео-, аудіо записи в будь-яких форматах тим бібліотекам, які мають технічні можливості для їх відтворення.

Харківська ФРІ планує найближчим часом передати подібні набори літератури ще до чотирьох бібліотек міста.

Рекомендувати цей матеріал
При передруку посилання на khpg.org обов'язкове. Думки і міркування авторів не завжди збігаються з поглядами членів ХПГ
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль