пошук  
версія для друку
26.05.2008

Просвітницький удар по корупції нанесено на півдні Донеччини (прес-реліз)

   

З 21 по 23 травня 2008 року у південних районах Донеччини була проведена низка антикорупційних заходів. Їх організатором став Східноукраїнський центр громадських ініціатив, що діє в якості регіонального ресурсно-інформаційного центру (РІРЦ) проекту «Сприяння активній участі громадян у протидії корупції в Україні «Гідна Україна».

Зокрема працівники РІРЦ провели презентації-громадські обговорення результатів соціологічного дослідження «Стан корупції в Донецькій області: дії органів влади та громадськості з її подолання» у райцентрах Велика Новосілка, Тельманове та Володарське. Зазначені заходи було організовано у співпраці із Великоновосілківською, Тельманівською та Володарською районними державними адміністраціями.

Загалом у презентаціях взяли участь понад 150 осіб. Склад учасників відрізнявся різноманітністю: державні службовці – працівники державних адміністрацій та податкових, посадові особи місцевого самоврядування - сільські голови, землевпорядники, працівники рад різного рівня.

Працівники РІРЦ розповіли чиновникам про стан корупції в публічних адміністраціях, про ставлення населення до виявів корупції і готовність громадян протидіяти цьому негативному явищу. У рамках заходів відбулися обговорення стану корупції на Донеччині в цілому, і в органах публічної влади зокрема.

Під час презентацій з’ясувалося, що окремих посадовців районного рівня цікавить доцільність проведення такої просвітницької роботи  у їхньому середовищі. Багатьох цікавили особливості виявів корупції у сільській місцевості та конкретні приклади покарань чиновників, які були спіймані «на гарячому», справедливість та співмірність покарань за певні корупційні дії.

Цими ж днями Східноукраїнський регіональний інформаційно-ресурсний центр проекту «Гідна Україна» провід у селищі Мелекіно тренінг «Мистецтво ефективної комунікації  НУО в громадських кампаніях протидії корупції».

Учасниками тренінгу стали 25 представників громадських організацій та журналістів з Донецької та Луганської областей.

Протягом заходу його учасники навчилися основам проведення інформаційно-просвітницьких кампаній у протидії корупції. Було систематизовано досвід громадських активістів у роботі зі ЗМІ та розвинуто навички учасників щодо проведення публічних презентацій.

Здійснення заходів, які проводить регіональний ресурсно-інформаційний центр Проекту «Сприяння активній участі громадян у протидії корупції в Україні «Гідна Україна», є можливим завдяки підтримці американського народу, що надається через Агентство США з Міжнародного розвитку (АМР США), Корпорацію «Виклики Тисячоліття» (МСС) та Менеджмент Сістемс Інтернешнл (MSI).

23 травня 2008 року
Рекомендувати цей матеріал
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль


догори