пошук  
версія для друку
17.06.2008
джерело: www.novynar.com.ua

Сейм Литви заборонив радянську й нацистську символіку

   

Сейм Литви у вівторок, 17 червня, вніс доповнення до закону про збори, яке забороняє використовувати нацистську й радянську символіку.

Як повідомила прес-служба Сейму, у доповненнях закону зафіксовано, що на зборах у Литві заборонено використовувати нацистську й комуністичну символіку, що може сприйматися як пропаганда нацистських і комуністичних окупаційних режимів.

Hа зборах, як говориться у прийнятому документі, "заборонено демонстрування прапорів і гербів, знаків і уніформ нацистської Німеччини, СРСР, Литовської РСР, а також прапорів, гербів, знаків, уніформ, складовими частинами яких є прапори, герби нацистської Німеччини, СРСР і Литовської РСР".

Крім того, заборонена демонстрація зображень керівників націонал-соціалістів Німеччини й КПРС СРСР, символів і уніформ нацистських і комуністичних організацій. У законі зазначається, що, зокрема , "заборонено використання нацистської свастики, радянського серпа й молота, радянської п’ятигранної червоної зірки, а також виконання гімнів нацистської Німеччини, СРСР і Литовської РСР".

Нагадаємо, подібний закон планували прийняти в Естонії. У відповідь міністр закордонних справ РФ Сергій Лавров назвав "блюзнірським" рішення естонського прирівняти радянську символіку до нацистської.

Рекомендувати цей матеріал
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль