пошук  
Права Людини в Україні. Інформаційний портал Харківської правозахисної групи
версія для друку
15.09.2008
Право на життя
джерело: www.pravda.com.ua

Генпрокуратуру звинувачують в імітації бурхливої діяльності у справі Гонгадзе

   

Адвокат Мирослави Гонгадзе Валентина Теличенко вважає, що Генеральна прокуратура імітує розслідування кримінальної справи про замовників й організаторів убивства журналіста Георгія Гонгадзе.  Про це вона сказала на прес-конференції, повідомляють Українські новини.
"З однієї сторони Генпрокуратура імітує слідство про замовників й організаторів злочину. Слідство невдале. Іде імітація", - сказала Теличенко.

При цьому вона повідомила, що українська влада переконує міжнародне співтовариство, що виконавці вбивства покарані.

Крім цього, Теличенко вважає неефективним співробітництво колишнього співробітника президентської охорони майора Миколи Мельниченка з Генпрокуратурою у цій справі.

"Результат такого "конструктивного" співробітництва дорівнює нулю", - зазначила вона.

Адвокат також сумнівається в професійності слідчих, які розслідують справу про замовників й організаторів убивства Гонгадзе.

Разом з тим Теличенко повідомила, що вона зверталася із клопотанням до слідчо-оперативної групи Генпрокуратури про перевірку можливого покривання владою одного з фігурантів цієї справи Олексія Пукача, однак у клопотанні їй відмовили.

Вона сподівається, що все-таки організатори вбивства будуть установлені й будуть покарані.

Як відомо, у липні Верховний Суд залишив без змін вирок Апеляційного суду Києва, яким він присудив виконавців убивства журналіста Георгія Гонгадзе Миколу Протасова до 13 років в’язниці, Валерія Костенка й Олександра Поповича до 12 років.


Рекомендувати цей матеріал
При передруку посилання на khpg.org обов'язкове. Думки і міркування авторів не завжди збігаються з поглядами членів ХПГ
X




забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль