пошук  
версія для друку
14.11.2008
джерело: www.telekritika.ua

В Росії намагаються врятувати життя скаліченого журналіста-еколога

   

Головний редактор російської газети «Химкинская правда» Михайло Бекетов, знайдений 13 листопада побитим у дворі свого будинку у селищі Старбєєво Хімкінського району Московської області, перебуває у тяжкому стані. Як повідомляє Newsru.com, у реанімації журналісту зробили операцію. У нього серйозна травма голови, численні переломи та травми внутрішніх органів, за словами медиків, практично несумісні з життям.

 «Химкинская правда» відома своєю критикою на адресу адміністрації Хімок та висвітленням боротьби за Хімкінський ліс, який влада збирається вирубати, щоб збудувати на його місці швидкісну магістраль «Москва – Санкт Петербург». Торік невідомі спалили автомобіль Бекетова, а в лютому 2008-го проти нього порушили кримінальну справу за наклеп.

На початку листопада, після поширення чергового числа газети, Бекетов казав своїм знайомим, що йому погрожують бандити. За фактом побиття порушено кримінальну справу; як стверджують правоохоронці, складається фоторобот злочинців. Природоохоронні організації Росії планують найближчим часом звернутись до керівництва держави з вимогою взяти ситуацію під контроль.

Рекомендувати цей матеріал
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль