пошук  
версія для друку
19.12.2008

«Спостерігаємо за політичною боротьбою на взаємознищення”

   

Тенденція масового виїзду сімей політиків і багатіїв за кордон стане передвісником скорого колапсу країни.  Як передає кореспондент УНІАН, таку думку висловив заступник генерального директора Центру політичних та економічних досліджень імені Олександра Разумкова Валерій Чалий 19 грудня на прес-конференції.  Нинішню ситуацію в Україні він назвав “вироком політичній еліті”.

За його словами, на превеликий жаль, сьогодні той політичний істеблішмент, який претендує на національне і державне лідерство, не демонструє готовності протистояти кризі.

“Адже навіть перед викликами економічної, фінансової, політичної кризи, соціальною напруженістю у політиків немає об’єднуючої позиції. Сьогодні ми спостерігаємо за політичною боротьбою на взаємознищення”, - зазначив В.Чалий.

При цьому він наголосив, що політична еліта проявляє турботу про пересічних громадян лише з “популістських і електоральних позицій”.

Експерт зауважив, що найхарактернішим показником серйозних негативних наслідків, які можуть настати в країні, є “інтенсивність виїзду сімей багатих людей за кордон”. “Так само відбулося в Росії у 1998 році, коли це стало передвісником обвалу економіки”.

За матеріалами УНІАН  l

Рекомендувати цей матеріал
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль


догори