пошук  
версія для друку
30.01.2009
джерело: www.dobrochyn.org.ua

Правозахисники Доброчину за справедливий вирок

   

Чи бути педофілу за ґратами? Бій за справедливий вирок - 16 лютого 2009р. 29.01.2009 в Апеляційному суді Чернігівської області відбувся розгляд апеляцій, поданих прокуратурою та представником потерпілої на вирок Корюківського районного суду (суддя Крапивний В.І.) від 2 грудня 2008 року.
Даним вироком Ветоху О.Д., мешканця смт. Понорниця Коропського району Чернігівської області, обвинуваченого у скоєнні злочину, передбаченого ст. 153 ч.3 (насильницьке задоволення статевої пристрасті неприродним способом, вчинене щодо малолітньої) та ст. 156 ч.2 (розбещення неповнолітніх, вчинене щодо малолітньої особи) Кримінального Кодексу України, визнано винним за ст.. 156 ч.2 КК України та виправдано за ст. 153 ч.3. Призначено покарання у вигляді 3 років позбавлення волі та звільнено від відбування покарання з випробуванням на іспитовий строк 3 роки.
Ні прокуратура, ні представник потерпілої з даним вироком не погодилися.
В своїй апеляційній скарзі прокуратура Корюківського району просить вирок скасувати в частині призначення покарання Ветосі О.Д. та виправдання за ст. 153 ч.3 КК України, просить визнати його винним за ст. ст. 153 ч.3, 156 ч.2 КК України та остаточно призначити покарання у вигляді 8 років позбавлення волі.
Інтереси потерпілої представляє адвокат громадської організації Центр „Доброчин”, який веде справу на громадських засадах. В своїй апеляційній скарзі адвокат просить визнати винним Ветоху О.Д. у скоєнні злочину за ст. ст. 153 ч.3, 156 ч.2 КК України та призначити йому максимально можливе за даний злочин покарання – 12 років позбавленням волі.
Оскільки апеляція передбачає погіршення становища підсудного, то суд призначив повне судове слідство. Розгляд справи призначено на 16 лютого 2009 року.

Олександр Підгорний

Див. також:  http://www.val.ua/crime/adventure/195160.html

Рекомендувати цей матеріал
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль