пошук  
Права Людини в Україні. Інформаційний портал Харківської правозахисної групи
версія для друку
31.01.2009
Громадянське суспільство
джерело: www.civicua.org

«Громадянське суспільство і влада»

   

Нещодавно Кабінет Міністрів України створив новий сайт "Громадянське суспільство і влада", який позиціонується як комунікативний майданчик для забезпечення взаємодії з громадою, додаткова можливість дізнаватися про державні механізми сприяння інститутам громадянського суспільства в Україні, а також будувати діалог для успішного життя громад.

У розділі "Об`єднання громадян" можна переглянути статистичну інформацію про об`єднання громадян за статусом, видом діяльності, регіональним критерієм, здійснити пошук у електронній Базі .

Електронна підсистема "Консультації з громадськістю" покликана сприяти налагодженню ефективної та оперативної взаємодії Уряду, органів виконавчої влади і громадськості. Представникам громадського об’єднання пропонують долучитися до формування державної політики шляхом обговорення урядових проектів, надання пропозиції, а також оприлюднення власних авторських ідей.

У розділі "Громадські ради при органах виконавчої влади" висвітлюватиметься діяльність таких громадських рад; представники рад можуть надсилати матеріали про діяльність відповідних рад для розміщення у цій рубриці. Крім того, кожен може висловити свої пропозиції щодо удосконалення роботи рад.

Одна із рубрик "Сприяння розвитку громадянського суспільства" присвячена визначенню стратегії з удосконалення взаємодії органів виконавчої влади з інститутами громадянського суспільства, визначення нових форм такої взаємодії, створення умов для подальшого розвитку громадянського суспільства.

На сайті також подано Перелік нормативно-правових актів у сфері громадянського суспільства

Сайт містить  посилання на Інтернет-ресурси органів влади, контактні дані структурних підрозділів з питань взаємодії із засобами масової інформації та зв’язків з громадськістю органів виконавчої влади.

Джерело : Громадський простір

Рекомендувати цей матеріал
При передруку посилання на khpg.org обов'язкове. Думки і міркування авторів не завжди збігаються з поглядами членів ХПГ
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль