пошук  
версія для друку
17.02.2009
джерело: www.newsru.ua

Прокуратура повернула Києву безкоштовний в’їзд на кладовища

   

У Києві за результатами перевірки прокуратури столиці скасовано плату за в’їзд на територію кладовищ. Як повідомили у прес-службі прокуратури Києва, 23 січня комунальним підприємством РС СКП "Спеціалізований комбінат підприємств комунально-побутового обслуговування" було видано наказ, яким встановлено плату за в’їзд на кладовища у розмірі 10 грн для автотранспорту, що не задіяний у похованнях.

4 лютого прокуратура столиці опротестувала даний наказ, а вже 12 лютого комунальним підприємством "Спецкомбінат ПКПО" встановлену плату за в’їзд на територію підпорядкованих йому кладовищ було скасовано.

Зазначимо, що в Києві також нещодавно було встановлено і введено в дію тарифи на ритуальні послуги, які включено до необхідного мінімального переліку окремих видів ритуальних послуг.

Так наприклад, укладання договору, що передбачає замовлення на організацію та проведення поховання коштує 38 грн; вартість копання могили в залежності від ґрунту, розміру труни, способу здійснення роботи та пори року встановлена від 330 грн (копання напівмеханізованим способом для трун довжиною до 1,5 м літньої пори) до 1 тис 280 грн (копання могили в грунті ІІ групи ручним способом для труни довжиною понад 1,5 м в разі проведення робіт із підпоховання в родинну могилу зимової пори).

Рекомендувати цей матеріал
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль


догори