пошук  
версія для друку
17.02.2009
джерело: minjust.gov.ua

Українців навчатимуть оскаржувати неправомірні дії суддів

   

Міністерство юстиції виступить з ініціативою поширення інформаційних роз’яснень для громадян щодо оскарження неправомірних дій суддів.

Про це заявив Міністр юстиції Микола Оніщук у ході зустрічі з представниками Місії Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) в Україні.

У ході зустрічі були презентовані розроблені фахівцями USAID посібники для українських громадян, в яких роз’яснюються шляхи оскарження дій суддів, а також надається форма заяви-скарги на дії судді. Також Міністру юстиції було презентовано спеціальний відеоролик - соціальний сюжет щодо прав громадян на оскарження дій суддів, в якому, зокрема, роз’яснюється процедура оскарження.

Міністр юстиції надав схвальні оцінки матеріалам, розробленим фахівцями Місії Агентства США з міжнародного розвитку в Україні, висловивши переконання, що розповсюдження такої інформації серед українських громадян сприятиме підвищенню правової освіти населення та захисту прав українців.

За словами Міністра юстиції, Міністерство юстиції буде наполягати на включенні до проекту державного бюджету на 2010 рік видатків для видавництва інформаційних посібників, що роз’яснюють порядок оскарження дій суддів.

Крім того, Міністерство юстиції буде сприяти розповсюдженню спеціального відеоролика щодо прав громадян на оскарження дій суддів через регіональні управління юстиції.

Прес-служба Міністерства юстиції України

Tел. 271- 16-76

E-mail: [email protected]

17 лютого 2009 року
Рекомендувати цей матеріал
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль