пошук  
версія для друку
23.02.2009
джерело: www.telekritika.ua

Андрій Курков виходить із Комісії з питань захисту моралі

   

Письменник Андрій Курков залишає Національну експертну комісію з питань захисту суспільної моралі. Про це він повідомив «ТК». Заяву про вихід з комісії пан Курков напише на початку березня. «Я зараз відлітаю за кордон, повернуся на початку березня й подам заяву», – зазначив він. Андрій Курков за згодою був введений до складу комісії розпорядженням Кабінету Міністрів України від 11 червня 2008 року.

Причинами, що змусили пана Куркова відмовитися від членства в комісії на громадських засадах, він називає значну завантаженість громадськими обов’язками, а також скандальну експертизу книги Олеся Ульяненка «Жінка його мрії». «Мені дуже неприємною була ситуація з Ульяненком. Хоча я розумію, що це не зовсім провина комісії, а дурниця “Клубу сімейного дозвілля”», – пояснив «ТК» Андрій Курков.

Нагадаємо, на початку лютого Національна експертна комісія України з питань захисту суспільної моралі визнала «порнографічною продукцією» новий роман лауреата Національної премії імені Тараса Шевченка Олеся Ульяненка «Жінка його мрії». Експертизу було проведено за зверненням видавців – харківського видавництва «Клуб сімейного дозвілля».

Рекомендувати цей матеріал
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль


догори