пошук  
версія для друку
13.04.2009
джерело: www.civicua.org

«Ефективні механізми реалізації та захисту прав людини в Черкаській області»

   

Черкаська обласна молодіжна громадська організація «Асоціація молодих правників» розпочала реалізацію проекту «Ефективні механізми реалізації та захисту прав людини в Черкаській області» за фінансового сприяння Фонду підтримки правосуддя та освіти Американської асоціації юристів, що діє від імені Ініціативи з верховенства права.

В рамках проекту передбачається надання безкоштовної юридичної допомоги пенсіонерам, соціально-вразливим сім’ям, безробітним, малозабезпеченим, інвалідам, жінкам, іншим незахищеним категоріям осіб, які не мають коштів на оплату послуг адвоката.

Громадяни зможуть отримати відповіді з питань, які стосуються цивільного права (в т.ч. захист права власності, спадкування), земельного права (приватизація, оренда), сімейного права (сплата аліментів, поділ спільного майна подружжя), трудового права (звільнення з роботи, відпустки), права соціального захисту та інших сфер права.

Прийом громадян – в м. Черкаси, спуск Островського, 32/1 (біля будинку Природи), (понеділок – вівторок з 9.00 до 16.00, перерва 13.00-14.00), з наданням консультацій та юридичної допомоги за попереднім записом на прийом.

З 1 квітня 2009 року працює «гаряча» телефонна лінія 8(0472) 38-48-17, за якою можуть звертатись громадяни для отримання безкоштовних юридичних консультацій.

Адреса для листування (для отримання відповіді в письмовому вигляді):
ЧОМГО «Асоціація молодих правників»
спуск Островського, 32/1,
м. Черкаси
18000
E-mail: lawyers_amp@ukr.net


Джерело : "Асоціація молодих правників"

Рекомендувати цей матеріал
X




забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль