пошук  
версія для друку
13.04.2009
джерело: www.maidan.org.ua

За Стуса студентам ДонНУ криміналу не буде

Схожі повідомлення

Прокуратура та МВС проти Стуса?

   

10 квітня цього року Ворошилівським районним відділом Донецького міського управління ГУМВС в Донецькій області винесено постанову про відмову в порушенні кримінальної справи стосовно студентів Донецького національного університету, які збирали підписні листи щодо присвоєння університету ім’я Василя Стуса.

У порушенні кримінальної справи було відмовлено на підставі п.1 ст. 6 КПК України «За відсутності події злочину».
Можливий склад злочину виглядав як «фальсифікація підписів» під зверненням щодо присвоєння університету ім’я Василя Стуса.
Донецька міліція за декілька днів до цього отримала доручення від прокуратури Ворошилівського району міста Донецька на підставі статті 97 Кримінально-процесуального кодексу України щодо проведення перевірки за фактами, які викладено у зверненні до прокуратури від імені керівництва Донецького університету.

Працівники міліції провели дослідчу перевірку та опитали четверо студентів. Це й стало підставою для відмови в порушенні кримінальної справи.

З метою недопущення порушення прав людини Міністр внутрішніх справ України Юрій Луценко доручив взяти цю справу під особистий контроль помічнику Міністра з прав людини в Донецькій області.

УМДПЛ АМ МВС України

Схожі повідомлення

Прокуратура та МВС проти Стуса?

Рекомендувати цей матеріал
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль