пошук  
версія для друку
16.04.2009

Громадський інформаційний центр «Всесвіт» та ВГО Альянс «Майдан» запрошує до співпраці

   

Шановні колеги та друзі!

Громадський інформаційний центр «Всесвіт» та ВГО Альянс «Майдан» за підтримки Міжнародного фонду "Відродження" мають честь презентувати Вашій увазі сайт «Право знати» (http://stop-x-files-ua.org/).

 

Метою створення сайту є консолідація зусиль, досвіду та досягнень українських НУО щодо отримання суспільно-важливої інформації, що знаходиться у розпорядженні органів влади та місцевого самоврядування, посадових осіб та політиків, задля підвищення відповідної спроможності НУО, забезпечення прозорості української влади та української політики, підсилення впливу організацій громадянського суспільства на формування та реалізації загальнодержавних та регіональних політик.

Запрошуємо Вас до розміщення на сайті «Право Знати» (http://stop-x-files-ua.org/) інформації про діяльність Вашої організації, пов’язану з реалізацією права на інформацію, зокрема - щодо отримання суспільно-важливої інформації, яка перебуває у розпорядженні органів влади та місцевого самоврядування!

Ми будемо Вам вдячні за інформацію, критику та пропозиції щодо вдосконалення функціоналу сайту «Право Знати».

Ми готові за Вашим зверненням надати Вам можливість самостійно розміщувати інформацію про відповідну діяльність Вашої організації, а також можливість коментування інформації, розміщеної на сайті.

Громадяни мають право знати про державу все, окрім інформації, від якої вони, здійснюючи установчу владу, самі відмовляються в інтересах національної безпеки!

Тільки разом ми зможемо реалізувати і захистити наше Право Знати!

 

З повагою,

Наталка Зубар,

виконавчий директор

ГІМЦ «Всесвіт»   

 

Контактні особи:

Віктор Гарбар: [email protected] ( з загальних питань )

Олександр Северин: [email protected] ( з юридичних питань )

Рекомендувати цей матеріал
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль


догори