пошук  
версія для друку
12.05.2009

Кримінальну справу УБОЗівців направлено до суду

   

Прокуратурою Чернігівської області направлено до суду кримінальну справу за обвинуваченням 9 працівників УБОЗ УМВС України в області у перевищенні своїх службових повноважень.
Як уже повідомлялось, 7 жовтня прокуратура Чернігівської області порушила кримінальну справу за фактом нанесення тяжких тілесних ушкоджень, які спричинили смерть затриманого, та перевищення службових повноважень працівниками УБОЗ УМВС України в Чернігівській області.

За підозрою у вчиненні згаданих злочинів було затримано чотирьох працівників зазначеного управління міліції, серед яких три офіцери і один прапорщик.  Пізніше повідомлялось, що до кримінальної відповідальності притягнуто 10 УБОЗівців

2 жовтня за підозрою у скоєнні низки злочинів у складі організованої злочинної групи на території Чернігівської області співробітники УБОЗ УМВС України в Чернігівські області затримали кількох жителів м. Прилуки.

Увечері того ж дня один із затриманих (1969 р.н.). поскаржився на погане самопочуття та запаморочення. Правоохоронці викликали “швидку допомогу” і почали надавати йому першу медичну допомогу, але підозрюваний, знепритомнівши, помер до приїзду медиків.

Рекомендувати цей матеріал
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль