пошук  
версія для друку
06.07.2009

11 липня 2009 р. в м. Києві в Українському домі на Європейській площі відбудуться збори з ініціювання всеукраїнського референдуму за народною ініціативою

   

Ініціатором зборів є незалежний від партій та політиків  Загальноукраїнський трудовий рух  «Солідарність». Ідею проведення такого референдуму за народною ініціативою підтримали громадські організації «Ми – українці», «За чесну владу», альянс громадянських активістів «Майдан», інші громадські організації та ініціативи (багатодітні, природоохоронні, антизабудовні, правозахисні, культурологічні тощо).

Питання референдуму:

1. Зміна виборчої  системи з пропорційної на  мажоритарну.

2. Реформування  судової системи на базі обрання  суддів народом.

3. Відміна політичної  реформи 2004 року.

4. Запровадження  Конституційної асамблеї, яка обиратиметься народом і єдина може приймати та змінювати Конституцію України.

5. Скасування  депутатських пільг та недоторканності.

Початок реєстрації учасників – о 13.00.

Учасником зборів може бути будь-який громадянин України  незалежно від місця його проживання при наявності паспорту для реєстрації в якості учасника зборів.

Сьогодні  влада не зважає на народ і править  країною, як своєю  власністю. Закони, судові рішення, підзаконні акти приймаються  виключно з точки  зору інтересів можновладців. Народ, справедливість, ефективність не є  в пріоритетах  нинішньої влади, яка не хоче міняти систему. Навіть виборча система створена так, щоб представники народу не могли потрапити до Верховної Ради, адже списки кандидатів формуються виключно партіями.  

Єдиним  способом, яким народ  може вплинути на ситуацію в державі й  змінити систему, є референдум. Першим етапом на шляху до проведення референдуму за народною ініціативою є збори громадян у кількості не менше 200 осіб, які проголосують за питання, що виносяться на референдум та утворять ініціативну групу для організацію збору підписів.  

Контактний телефон: 8(067)5016173

E-mail: [email protected]

Докладніше читайте  в інтерв’ю голови ЗТР «Солідарність» http://maidan.org.ua/static/mai/1244722595.html

 

Рекомендувати цей матеріал
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль


догори