пошук  
версія для друку
28.08.2009

Розпочався суд у резонансній кримінальній справі

   

Резонансну кримінальну справу щодо смерті в приміщенні УБОЗ МВС м. Прилуки затриманого Сергія Кунцевського почав розглядати суд. На лаві підсудних - 9 працівників УБОЗ УМВС України в Чернігівській області, які обвинувачуються в перевищенні службових повноважень і
незаконних методах дізнання.
Місцем, де має відбуватись даний судовий процес, Верховний суд України визначив Конотоп Сумської області. Про перенесення суду за межі Чернігівщини внесли клопотання адвокати підсудних. 17 серпня Конотопський міськрайонний суд приступив до розгляду цієї кримінальної справи по суті. Група державних обвинувачів складається з двох прокурорів, один з яких є представником прокуратури Чернігівської області.

Перші судові слухання тривали протягом тижня. Допитана частина свідків і підсудних. Поки що підсудні своєї вини не визнають, стверджуючи, що діяли в межах закону.
39-річний прилучанин Сергій Кунцевський помер 2 жовтня 2008 року від закритої черепно-мозкової травми у приміщенні УБОЗ МВС м. Прилуки, куди був доставлений примусово. Його затримали в ході спецоперації зі знешкодження злочинного угруповання. Однак, за висновком слідства, і затримання, і дізнання проводилися з серйозними порушеннями норм кримінально-процесуального законодавства.

Прес-служба прокуратури Чернігівської області

Рекомендувати цей матеріал
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль