пошук  
Права Людини в Україні. Інформаційний портал Харківської правозахисної групи
версія для друку
09.10.2009
Права дітей

Прес-анонс

   

Харківський обласний ґендерний ресурсний центр за підтримки управління у справах сім’ї та молоді ХОДА 10 жовтня з 11.00 до 13.00 в рамках обласної інформаційно-просвітницької акції «Зупинимо насильство разом!» проводять виставку дитячого малюнку «Діти проти насильства».

Місце проведення акції: сад ім. Т. Г. Шевченка, дитячий майданчик (біля ХАТОБу).

Мета акції – привернути увагу широких кіл громадськості та журналістів до проблеми насильства як порушення прав людини, залучити громадян до боротьби з цим явищем, показати, що насильство є неприпустимим.

Під час акції відбудеться виставка дитячого малюнку «Діти проти насильства», на якій буде представлено біля 60 робіт учнів загальноосвітніх навчальних закладів різних районів Харківської області.

В заході візьмуть участь школярі та їх батьки, молодь, студенти, усі небайдужі до цієї теми.

Учасники акції підпишуть відкритий лист-звернення до молоді Харківського регіону з закликом «Скажімо «НІ!» насильству. Зупинимо насильство разом!».

Акція «Зупинимо насильство разом!» проводиться на виконання Закону України від 08.09.2005 р. № 2866-VI «Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків», Державної програми з утвердження ґендерної рівності в українському суспільстві на період до 2010 року, комплексної Програми розвитку гуманітарної сфери, затвердженої рішенням №1103-V від 03.02.2009 р. Харківської обласної ради, розпорядження голови облдержадміністрації від 06.04.09 р №192 «Про обласні заходи щодо забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків, попередження насильства в сім’ї на 2009 - 2013 роки», та в рамках Національної кампанії «Стоп насильству!» та Року молоді.

 

Тетяна Ісаєва, директор Харківського обласного ґендерного ресурсного центру: 8-050-403-13-25


Рекомендувати цей матеріал
При передруку посилання на khpg.org обов'язкове. Думки і міркування авторів не завжди збігаються з поглядами членів ХПГ
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль