пошук  
Права Людини в Україні. Інформаційний портал Харківської правозахисної групи
версія для друку
12.01.2010

Новий веб-сайт Міжнародного фонду «Відродження»: нові можливості відкритого діалогу та спільного визначення векторів розвитку громадянського суспільства в Україні

   

22 грудня 2009 року Міжнародний фонд “Відродження” презентує громадськості свій оновлений офіційний Інтернет-сайт – www.irf.ua, що є ще одним з важливих кроків у впровадженні нової стратегії - відкритої е-комунікації.

Суть відкритої е-комунікаціїполягає у рішучому зміцненні зворотнього зв’язку між МФВ та представниками громадського сектору для посилення впливу на його діяльність з боку громадянського суспільства.

Принцип відкритості є одним із основних у діяльності Міжнародного фонду “Відродження”. Вже зараз цей принцип реалізується через залучення широкого кола незалежних експертів та громадських активістів у Правління та Програмні ради МФВ, які саме й приймають всі грантові рішення.Фонд постійно проводить відкриті зустрічі у регіонах України, фокус-групи, громадські обговорення своїх програмних пріоритетів та річних стратегій з представниками численних неурядових організацій. МФВ регулярно публікує повні звіти про надане фінансове сприяння громадським ініціативам у ЗМІ у вигляді окремої інформації, а також розміщує на своєму офіційному сайті.

Менеджери Фонду, крім своєї, незалежної, позиції, часто-густо оприлюднюють також і позицію Фонду, коли виступають експертами на різних публічних заходах, що проводяться громадськими організаціями країни.

Все це – елементи відкритості, але цього вже замало для розвитку громадського самоврядування у країні.

Міжнародний фонд “Відродження” прагне, щоб на справедливий та розумний розподіл коштів, наданих Правлінню МФВ Інститутом Відкритого Суспільства та його засновником Джорджем Соросом, а також іншими шанованими донорами для розвитку відкритого суспільства в Україні, мали максимальний вплив самі представники громадянського суспільства. В ідеалі – будь-які кошти, які спрямовуються донорами чи благодійниками на потреби громадянського суспільства, мають розподілятися за максимально широкої участі самих громадян.

Новий сайт МФВ – ще один крок до цієї мети. Відкрита е-комунікація через оновлений веб-сайт – це ваша можливість:

·  оцінити пріоритети програмної діяльності МФВ;

·  взяти участь в обговоренні грантових конкурсів (тендерів);

·  висловити думку про будь-які підтримані Фондом проекти;

·  оцінити стратегію кожної програми МФВ;

·  поділитися пропозиціями для покращення діяльності та надати оцінку нашій роботі;

·  у режимі реального часу отримувати статистичну інформацію щодо кількості активних конкурсів, наданих проектів, у тому числі, за регіональною ознакою;

·  знайомитися із результатами реалізованих проектів, відтворювати та поширювати кращі практики, у тому числі, за допомогою використання новітніх медіа.

Представники громадських організацій зможуть знайти на сайті корисні поради для підготовки проектних заявок та реалізації своїх ініціатив.

Журналісти запрошуються до Прес-центру, де містяться анонси заходів для преси, новини, контакти відділу PR та інформація про представників Фонду для запитів ЗМІ.

Оновлений веб-сайт – це лише перші кроки із впровадження нової стратегії Фонду – стратегії відкритої е-комунікації. Фонд готує і багато інших нових форм співпраці. Слідкуйте за нашими новинами!

Запрошуємо всіх до відкритої е-комунікації та спільного визначення векторів розвитку громадянського суспільства в Україні!

Якщо у вас є пропозиції або коментарі до нового сайту МФВ, будь ласа, надсилайте їх у PR-відділ Фонду на адресу .

Рекомендувати цей матеріал
При передруку посилання на khpg.org обов'язкове. Думки і міркування авторів не завжди збігаються з поглядами членів ХПГ
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль