пошук  
версія для друку
03.03.2010
джерело: zik.com.ua

Визначено переможців конкурсу на кращий проект пам’ятника розстріляним львівським вченим

   

26 лютого у музеї ім. С.Крушельницької відбулось нагородження учасників конкурсу на кращий проект пам’ятника вченим міста Львова, розстріляним 1941 року на Вулецьких пагорбах. Про це 1 березня, ЗІК повідомила прес-служба Львівської міськради.

Конкурс проходив в рамках українсько-польської співпраці. Відтак, спеціальну премію у конкурсі на кращий проект пам’ятника вченим міста Львова, розстріляним 1941 року на Вулецьких пагорбах, отримав авторський колектив зі Львова у складі Олега Трофименка та Дмитра Сорокевича. Перше преміальне місце здобув учасник з Польщі Олександр Сільва.

Загалом, у конкурсі від України було 8 проектів. Конкурс проходив за спільною ініціативою міського голови Львова Андрія Садового та президента міста Вроцлава. Пам’ятник за спільним проектом польсько-українських скульпторів, переможців конкурсу, заплановано відкрити цього року.

Нагадаємо конкурс на кращий проект пам’ятника вченим міста Львова, розстріляним 1941 року на Вулецьких пагорбах, було оголошено 17 липня 2009 року.

Рекомендувати цей матеріал
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль