пошук  
версія для друку
17.04.2010
джерело: www.telekritika.ua

«Репортери без кордонів» занепокоєні ситуацією зі свободою слова в Україні

   

Міжнародна організація «Репортери без кордонів» занепокоєна погіршенням ситуації зі свободою слова, яке відбулося в Україні після обрання президентом Віктора Януковича.

Як зазначається у повідомленні організації, незважаючи на укріплення позицій України в індексі свободи преси за кілька попередніх років, в останні три місяці сталися випадки залякування журналістів, фізичної атаки на них та вияви неповаги до медіа.

«Репортери без кордонів» підтримують відкритого листа 17 журналістів телеканалу TВi до Януковича і засуджують ліквідацію Національної комісії з утвердження свободи слова. «Януковичу варто пояснити цей крок та чітко озвучити свою політику щодо медіа», - вважає організація.

Захисники свободи слова шоковані випадками арештів та фізичної атаки на журналістів, що відбулися за останні кілька днів. До таких вони відносять інциденти з редактором газети «Експрес» Андрієм Веєм та журналістом дніпропетровського 9 каналу Борисом Брагінським, з також арештованими 8 квітня Ігорем Мірошниченком і Андрієм Мохнюком. Окрім цього, організація в курсі інциденту з мікрофоном репортера СТБ Сергія Андрушка і київським чиновником Володимиром Стороженком.

«Репортери без кордонів» також занепокоєні ситуацією з телерадіостанціями «Автор-В» та «Глас».

Рекомендувати цей матеріал
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль


догори