пошук  
версія для друку
20.05.2010
джерело: imi.org.ua

Проти головного редактора газети відновлено кримінальну справу 5-річної давності

   

Ужгородські слідчі допитали головного редактора газети «Місцевий час» Віктора Щадея та його батьків. Свої дії правоохоронці пояснили роботою «у рамках кримінальної справи 2004 р.». Як виявилося, справу за цей час закрито не було. Про це сьогодні, 19 травня, повідомляє ЗІК з посиланням на Віктора Щадейя.

Мова йде про кримінальну справу, порушену закарпатською міліцією ще у жовтні 2004 р. Тоді Віктор Щадей очолював Громадянську кампанію «Пора!» на Закарпатті. Напередодні першого туру виборів його було заарештовано, а в ході обшуку працівники УБОЗу знайшли у його помешкання вибухівку, напередодні підкинуту, на думку підозрюваного, працівниками СБУ. Віктор Щадей опинився в ізоляторі, а ГК «ПОРА!» заявила, що вибухівка була підкинута для того, щоб дискредитувати активістів «ПОРИ!» напередодні виборів. Подібні арешти громадських активістів відбулись і в інших областях.

Тодішній губернатор Закарпаття Іван Різак провів спільну прес-конференцію з керівниками обласної міліції, прокуратури та СБУ, де повідомив про арешт Щадея. Через підконтрольні владі ЗМІ було розповсюджено інформацію, що в Ужгороді готувались терористичні акти, а Щадей має зв’язки з спецслужбами Грузії та ЦРУ.

Після виборів про справу ніде не згадувалось, Щадей був обраний депутатом обласної ради, пізніше став редактором обласної газети «Місцевий час», яка відома своїм критичним ставленням до Партії Регіонів і Януковича.

Рекомендувати цей матеріал
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль


догори