пошук  
версія для друку
03.06.2010 | Марина Говорухіна
джерело: www.helsinki.org.ua

Як позбавитись від незручного голови профспілки?

   

Бути головою профспілки в наш час ризиковано. Наприклад, якщо ви дошкуляєте своєю діяльністю керівництву (захищаєте працівників від незаконних звільнень тощо), вас можуть просто звинуватити в пияцтві на роботі.
Так сталося з головою профспілки «Захист справедливості» ВАТ «Запоріжкокс» Олексієм Бабаком. Одного разу його просто не допустили до роботи, звинувативши у тому, що він є напідпитку.
Пан Бабак настояв на проходженні медичної експертизи. Її результатом став висновок обласного наркодиспансеру про те, що він знаходився у стані алкогольного сп’яніння (без зазначення яким же чином це було встановлено). Висновок було зроблено о 19.35.
Не погодившись з таким висновком Олексій Бабак того ж дня о 22 год. звернувся до міської лікарні. Там фахівці дослідили аналіз крові та надали протилежний висновок. Жодних слідів алкоголю в крові не було виявлено.
Не зважаючи на це, вчора 1 червня, Олексія Бабака було звільнено з підстави «знаходження на роботі в стані алкогольного сп’яніння». Звільненні було здійснено всупереч рішенню профспілки.
Наразі пан Бабак готується звернутися до суду аби поновити свої права.

Рекомендувати цей матеріал
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль