пошук  
версія для друку
08.06.2010
джерело: www.golosua.com

Представники ПАРЄ наполягають на повторному розгляді законопроекту щодо судової реформи

   

Представники Парламентської Асамблеї Ради Європи наполягають на повторному розгляді Венеціанською комісією законопроекту, який стосується судової реформи.
Про це заявила доповідач ПАРЄ Майліс Репс (Естонія) на прес-конференції, передав кореспондент ГолосUA.
За її словами, до законопроекту, що стосується судової реформи, вже включено всі рекомендації та поради Венеціанської комісії, але Рада Європи сподівається, що коли законопроект буде доведено до остаточного вигляду, він знову буде переданий на розгляд експертів.
«Законопроект про судову реформу є дуже важливим. Він, зокрема, змінює значною мірою ту систему, яка склалася в Україні, і оскільки від представників різних організацій, з якими ми зустрічалися, ми почули речі, які нас не можуть не непокоїти стосовно цього законопроекту, тим більше ми вважаємо, що в остаточному вигляді законопроект повинен бути розглянутий Венеціанською комісією», - зазначила Репс.
Крім того, доповідач висловила сподівання, що кожний новий законопроект перед прийняттям буде проходити детальне обговорення, за участю опозиції, крім того ПАРЄ наполягає на поданні законопроектів на розгляд до Венеціанської комісії, щоб залучити досвід міжнародних експертів.
«Однак зрозуміло, що остаточне слово завжди буде за Україною», - додала вона.

М. Мамаєва

Рекомендувати цей матеріал
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль


догори