пошук  
версія для друку
Публікації › Бюлетень "Права Людини"201016
11.06.2010
джерело: golodomor.kharkov.ua

У червні в Україні і 20 країнах світу пройде акція пам’яті загиблих під час Голодомору 30-х років

   

19 червня біля Меморіалу жертвам Голодомору в Києві (вулиця Івана Мазепи) розпочнеться акція "Не дамо загасити свічку пам’яті", присвячена Голодомору 1932-1933 років. Крім того, аналогічна акція пройде у 20 країнах. Про це повідомив генеральний секретар Світового конгресу українців Стефан Романів на прес-конференції у п’ятницю в Києві, - повідомляє "Інтерфакс-Україна".

Це акція, яка має нас зрушити з місця, повинна звернути увагу в Україні й за її межами, що питання Голодомору ще не закінчено, що цю справу ще не завершено", - сказав він.

С. Романів також розповів, що 19 червня у Києві пройде молитва за жертвами Голодомору 30-х років. Після цього свічки пам’яті відправлять до кожної області України, а також до 20 країн, де є українська діаспора, зокрема, до Великої Британії, Австралії, США, Канади, Росії, Іспанії, Аргентини, Бразилії, Греції. Крім того, свічка пам’яті побуває у резиденціях Європарламенту й ООН.

В останню суботу листопада за словами С. Романіва, на завершення акції у Києві вшанують пам’ять загиблих від Голодомору.

Крім того, як розповів агентству "Інтерфакс-Україна" координатор акції "Не дамо загасити свічку пам’яті" Володимир В’ятрович, в рамках кампанії з вересня до кінця листопада 2010 року планується провести низку інформаційних заходів, присвячених темі Голодомору.

Рекомендувати цей матеріал
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль