пошук  
Права Людини в Україні. Інформаційний портал Харківської правозахисної групи
версія для друку
15.06.2010
Екологічні права

Чергове беззаконня судової влади

   

9 червня 2010 року Дзержинський районний суд (суддя Лазюк С. В.) виніс ухвалу про призначення адміністративного затримання на 15 діб двом захисникам харківського міського парку ім. Горького – Андрію Єварницькому та Денису Чернезі. 10 червня адвокат затриманих Аркадій Бущенко, який як і його підзахисні вважає постанову, прийняту суддею Лазюком, незаконною, подав через Дзержинський районний суд м. Харкова апеляційну скаргу, яка відповідно до ч. 3 ст. 294 Кодексу України про адміністративні правопорушення разом з матеріалами справи, протягом трьох діб повинна бути передана до апеляційного суду.

З моменту оголошення суддею С. В. Лазюком рішення про адмінзатримання пройшло шість діб, але справа до апеляційного суду до сьогодні 15 червня – не передана. Як повідомила секретар голови Дзержинського суду м. Харкова, справу готують до відправки. «Зателефонуйте завтра. Можливо справу підготують до відправки завтра».

Тобто, можливо працівники Дзержинського суду нарешті виконають закон, а можливо – ні?!

Чому судова влада, вимагаючи від громадян виконання законів України, сама їх не виконує?15 червня о 15-й годині адвокат А. Бущенко відправив телеграму до апеляційного суду з вимогою прийняти необхідні заходи до передачі справи до апеляційного суду в установлені законодавством України строки.

Редакція Бюлетеню «Права людини»


Рекомендувати цей матеріал
При передруку посилання на khpg.org обов'язкове. Думки і міркування авторів не завжди збігаються з поглядами членів ХПГ
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль