пошук  
версія для друку
23.06.2010
джерело: www.telekritika.ua

«Стоп цензурі!» не зустрічатиметься з владою та силовими структурами, допоки не звільнять охоронця УДО, що напав на журналіста

   

На координаційних зборах руху «Стоп цензурі!»  було прийняте рішення не зустрічатися з  будь-ким з представників влади та силових структур, допоки не  буде офіційної та адекватної  відповіді на вимогу руху звільнити працівника Управління державної охорони, який застосував силу до журналіста СТБ Сергія Андрушка. Таку відповідь надано керівнику МВС Анатолію Могильову, який призначив зустріч активістам руху «Стоп цензурі!».

Нагадаємо, що від 16 червня, коли рух розповсюдив свою заяву з вимогами оприлюднити прізвище співробітника УДО, що застосував силу до журналіста каналу СТБ Сергія Андрушка; звільнити цього співробітника з Управління державної охорони; порушити щодо нього кримінальну справу за перешкоджання законній професійній діяльності журналіста, а також надіслав колективний інформаційний запит до голови Адміністрації Президента Сергія Льовочкіна  щодо даного інциденту, журналісти не отримали жодної відповіді.

Тобто  замість конструктивної розмови влада нав’язує журналістській громадськості бюрократичний формат спілкування.  

Медіаюристи, що входять до руху «Стоп цензурі!», зараз готують подання до Генпрокуратури з приводу фактів перешкоджання журналістській діяльності та звернення до МВС щодо розслідування випадку з нападом на журналіста СТБ. Найближчими днями ці документи будуть передані  керівникам названих структур.

Громадський рух «Стоп цензурі!» висловлює сподівання, що керівник МВС Анатолій Могильов з розумінням поставиться до рішення руху і пристане на пропозицію відкласти зустріч до моменту з’ясування визначеного питання.

Рекомендувати цей матеріал
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль


догори