пошук  
версія для друку
27.06.2010

Харкiв: Акція на захист конституційних прав громадян

   

Прес-анонс

ЗАХИСТИ КОНСТИТУЦІЮ – ЗАХИСТИ СЕБЕ!
Акція на захист конституційних прав громадян.

В понеділок 28 червня, в день Конституції України відбудеться брифінг молодіжних лідерів Харкова, театралізована акція протесту, а також мітинг проти порушення конституційних прав громадян міською владою, харківською міліцією та іншими органами влади. Брифінг, акція і мітинг мають наметі висвітити кричущі факти порушення прав людини та Основного закону нашої держави.

Активісти на майдані Конституції зобразять найбільших ворогів конституційних прав харків’ян і покажуть як з ними боротись. Дійство розділене на п’ять дій в яких головні ролі зіграють нечесні міліціонери, кримінальне керівництво міста, продажні судді та ЗМІ, а також не гарант конституції. Згодом акція протесту переміститься під обласне управління міліції, де вимагатиме розслідування гучних справ та покарання міліціонерів, які порушували закон в парку ім. Горького.

Нагадаємо, нещодавно теперішній в.о. міського голови сфальсифікував громадські слухання, міліцією були незаконно розігнанні мирні акції протесту харків’ян, також Дзержинський районний суд засудив мирних пікетників до 15 діб арешту за, начебто, супротив міліції. Це все кричущі приклади порушення конституційних прав громадян України!

Початок акції о 11.00
Місце проведення: Площа конституції (перед пам’ятником Революції)

Початок акції біля обласного управління міліції о 13.00 (Раднаркомівська 5).

За детальнішою інформацією звертайтесь за телефонами:
0675721407 (Іван Омелян)

Рекомендувати цей матеріал
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль