пошук  
версія для друку
07.07.2010
джерело: www.telekritika.ua

Андрушку відмовили в порушенні кримінальної справи

   

Журналісту Сергію Андрушку відмовлено в порушенні кримінальної справи за перешкоджання його професійній діяльності співробітником охорони президента України Віктора Януковича, пише інтернет-видання «Українська правда».

Як повідомив «Українській правді» сам Андрушко, таку інформацію він отримав з прокуратури Голосіївського району Києва.

«Помічник прокурора Голосіївського району повідомив, що 1 липня мені відмовлено у порушенні кримінальної справи», - сказав Андрушко. За його словами, прокуратура дійшла висновку, що застосувавши силу до журналіста, охоронець президента «виконували свої посадові обов’язки».

Андрушко зазначив, що збирається оскаржити до суду відмову в порушенні справи.Як відомо, 15 червня співробітник Управління державної охорони, ім’я якого тримається в секреті, застосував силу до журналіста під час відвідин президентом Януковичем виставки «Агро-2010».

16 червня понад тридцять журналістів направили колективний запит главі адміністрації президента Сергію Льовочкіну з вимогою повідомити обставини цих подій та результати службового розслідування. Серед інших цей запит підписала депутат від Партії регіонів Олена Бондаренко на правах члена Національної спілки журналістів. Рух «Стоп цензурі!» виступив з вимогою звільнення співробітника охорони Януковича з органів УДО та порушення проти нього справи за перешкоджання журналістській діяльності. Станом на 6 липня жодної відповіді від адміністрації президента отримано не було.

16 липня завершується службове розслідування з приводу нападу охоронця президента на журналіста СТБ Сергія Андрушка. Про це сказала заступник глави Адміністрації президента Ганна Герман під час онлайн-конференції в газеті «Аргументи і факти» 6 липня.  

«16 липня завершується службове розслідування цього інциденту і будуть зроблені жорсткі висновки. Я ще раз хотіла б вибачитися перед Сергієм Андрушком, який постраждав внаслідок інциденту з охоронцем держохорони», - зауважила пані Герман.

Рекомендувати цей матеріал
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль


догори