пошук  
версія для друку
21.07.2010
джерело: www.zaxid.net

Український інститут національної пам`яті очолив спеціаліст з історії КПРС

   

Кабінет міністрів призначив Валерія Солдатенка головою Українського інституту національної пам`яті.

Про це повідомляє Департамент інформації та масових комунікацій Секретаріату Кабінету міністрів України, - інформує УНІАН.

Нагадаємо, наприкінці червня уряд звільнив Ігоря Юхновського з посади виконуючого обов`язки голови Українського інституту національної пам`яті.

Крім того, відомо, що на цю посаду претендував віце-прем’єр-міністр України з гуманітарних питань Володимир Семиноженко, якого теж відправили у відставку.

Довiдка ZAXID.NET

В.Солдатенко - історик, член-кореспондент Національної академії наук. Народився у 1946 р. в м. Селидове Донецької області. У 1970 р. закінчив історичний факультет Київського державного університету ім. Шевченка. З 1976 р. до 1984 р. працював старшим науковим співробітником Інституту історії партії при ЦК Компартії України — філіалу Інституту марксизму-ленінізму при ЦК КПРС. У 1984-1988 рр. очолював кафедру історичного досвіду КПРС Київської вищої партійної школи. З 1988 р. до 1991 р. — завідувач відділу історико-політичних досліджень Інституту політичних досліджень ЦК Компартії України. З 1992 р. до теперішнього часу — завідувач відділу етноісторичних досліджень Інституту політичних і етнонаціональних досліджень ім. І. Кураса НАН України.

Рекомендувати цей матеріал
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль