пошук  
Права Людини в Україні. Інформаційний портал Харківської правозахисної групи
версія для друку
28.07.2010
Дисиденти і час
джерело: www.mfa.gov.ua

Коментар МЗС України щодо заборони на в’їзд до В.В.Овсієнку

   

Міністерство закордонних справ України звернулося за роз’ясненнями до російської сторони стосовно відмови у в’їзді на територію Російської Федерації в ніч з 22 на 23 липня ц.р. громадянину України В.В.Овсієнку.

У зв’язку з цим питанням 23 липня відбулася телефонна розмова Міністра закордонних справ України К.І.Грищенка з виконуючим обов’язки Міністра закордонних справ Російської Федерації А.І.Денисовим. Цій проблемі було також приділено особливу увагу під час зустрічі Посла України в Росії В.Ю.Єльченка з виконуючим обов’язки керівника російського зовнішньополітичного відомства 26 липня ц.р.

За результатами проведеного з’ясування обставин інциденту, що трапився, російська сторона на високому рівні висловила жаль українській стороні з приводу відмови у в’їзді громадянину України В.В.Овсієнку. Виконуючий обов’язки Міністра закордонних справ Росії поінформував про здійснення заходів з метою недопущення повторення подібних інцидентів у майбутньому та підтвердив рішення Президента Російської Федерації про відмову в українсько-російських відносинах на основі взаємності від практики так званих „чорних списків”.

Рекомендувати цей матеріал
При передруку посилання на khpg.org обов'язкове. Думки і міркування авторів не завжди збігаються з поглядами членів ХПГ
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль