пошук  
версія для друку
28.07.2010

Конкурс для журналістів «Проти катувань!»

   

Харківська правозахисна група (ХПГ) оголошує конкурс для журналістів «Проти катувань!» на кращу публікацію, яка висвітлює проблему застосування правоохоронними органами катувань та інших видів незаконного насильства. ХПГ приймає до 10 жовтня телепередачі (на CD), газетні публікації (нариси, аналітичні статті, тощо), які були оприлюднені у 2009–2010 рр. Просимо подавати разом з публікаціями короткі відомості про себе. Матеріали на конкурс надсилати за адресою: 61002, Харків, а/с 10430 або електронною поштою на адресу khpg[at]ukr[dot]net.

Протягом місяця журі конкурсу визначить 20 переможців, які будуть запрошені для участі в дводенному семінарі, спрямованому на розвиток загального розуміння основних принципів прав людини, ролі і діяльності правозахисних організацій, проблем у сфері прав людини, зокрема, в діяльності правоохоронних органів. Семінар буде проведений у листопаді.

На семінарі буде зосереджена увага на таких питаннях:

– Обмеження свободи висловлювання думок, обмеження, допустимі відповідно до статті 10 Конвенцій, і особливо щодо органів судової системи;

– Основні принципи судових і досудових процедур, основні правові поняття, необхідні для судової журналістики;

– Співпраця з правозахисними організаціями, підтримка контактів з адвокатами і жертвами, обмін інформацією;

– Основні міжнародні органи і процедури захисту прав людини;

– Організація кампаній.

ХПГ планує опублікувати книгу «Українські журналісти проти катувань» (орієнтовний обсяг – 200 стор.) з кращими творами учасників конкурсу. Гонорарний фонд видання – сума, екв. двом тисячам доларів США.

Конкурс проводиться за підтримки Національного фонду демократії (США) та Європейської Комісії.

Рекомендувати цей матеріал
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль