пошук  
версія для друку
25.08.2010
джерело: www.unian.net

Ланґе так і не пояснили, чому його не пускали в Україну

   

Голова київського представництва Фонду Конрада Аденауера Ніко Ланґе не може пояснити, чому його затримали в аеропорту «Бориспіль» у червні цього року.
В ефірі телеканалу ТВі він заявив: «Я не можу пояснити, чому ця ситуація була. Я знаю, що це було непорозуміння. Для Фонду Аденауера в Україні це означає, що ми продовжуємо нашу роботу. Було вже багато дискусій між українськими і німецькими відповідальними інституціями. Я думаю, що вони вже вирішили це питання».
Також Н. Ланґе повідомив, що керівництво Німеччини добре поінформоване про ситуацію в Україні: «В Ангели Меркель є всі можливості отримати всю інформацію про Україну. Можете мені повірити, вона добре поінформована про ситуацію в Україні»
Як повідомляв УНІАН, Н. Ланґе був затриманий українськими прикордонниками 26 червня в аеропорту "Бориспіль" та утримувався там впродовж 10 годин, поки влада України не скасувала заборону на його в`їзд до України.
30 червня заступник глави Адміністрації Президента Ганна Герман заявила, що служби, які не пропускали в Україну Н. Ланґе мали дуже серйозну аргументацію щодо своїх дій.
27 травня у своїй аналітичній статті «Перші 100 днів після зміни влади в Україні: авторитарні тенденції і зближення з Росією», розміщеній на офіційному сайті представництва в Україні фонду, Н. Ланґе критично оцінив дії команди Президента Віктора Януковича і зміни в Україні, які відбулися після його приходу до влади.
30 липня Генеральна прокуратура України визнала, що Н. Ланґе був затриманий за дорученням Служби безпеки України через його втручання у внутрішні справи України.

Рекомендувати цей матеріал
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль


догори