пошук  
версія для друку
03.09.2010
джерело: www.expres.ua

Експрес не винен. Підтверджено втретє

   

Суд поставив остаточну крапку в гучнiй справi, що набула мiжнародного розголосу  
Прокуратура та податкова мiлiцiя втретє програли суд газетi "Експрес". Це судове засiдання, що провадилось колегiєю суддiв апеляцiйного суду, стало фiнальним в iсторiї, яка розпочалася у квiтнi цього року.
Нагадаємо, тодi податкова мiлiцiя, на вказiвку прокурора Баганця, порушила проти "Експресу" справу за начебто ухилення вiд сплати податкiв. Директора газети о восьмiй ранку силомiць вивели з дому, залишивши напризволяще п’ятимiсячну дитину.
Впадало в око, що якийсь невiдомий режисер органiзував масштабну кампанiю, щоб насадити людям думку, нiбито "Експрес" є злiсним неплатником податкiв та приховує вiд держави свої прибутки.
Усе це робилося так незграбно, у такому поспiху, що не залишалося жодного сумнiву: єдина мета цiєї справи -- поставити "Експрес", найбiльшу україномовну газети країни, на колiна. За всяку цiну.  Ми почали публiчнi протести. Справа "Експресу" набула мiжнародного розголосу.
I ось фiнал. Тричi суди рiзних iнстанцiй встановили, що слiдчий Мельник не мав нiяких пiстав для порушення цiєї кримiнальної справи, отже її порушено незаконно. Постанову остаточно скасовано, кримiнальної справи бiльше не iснує. Цiкаво, чи залишиться цей слiдчий у мiлiцiї й надалi порушуватиме справи проти невиних людей?
Трохи ранiше звiльнено з посади прокурора Баганця.
"Експрес" тричi довiв, що не винен, що нiколи не боргував державi жодної копiйки.
119 днiв знадобилося для того, щоб правда перемогла кривду. Ми дякуємо всiм, хто весь цей час пiдтримував нас, усiм, хто за нас уболiвав.
Редакцiя "Експресу"

Рекомендувати цей матеріал
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль


догори