пошук  
версія для друку
27.09.2010
джерело: www.telekritika.ua

«Стоп цензурі!» проведе акцію проти дій СБУ

   

Рух «Стоп цензурі!» проведе акцію проти дій СБУ, пов’язаних з безпідставним збором інформації про журналістів та громадських діячів.

Акція відбудеться у середу, 29 вересня, о 13:45. Журналісти, громадські діячі та бажаючі громадяни вишикуються в чергу до громадської приймальні Служби Безпеки України, щоб подати інформаційні запити. Метою запитів є отримати відповіді на запитання: чи збирала протягом останнього року Служба Безпеки України будь-які дані, проводила оперативні заходи, прослуховувала телефони, організовувала стеження або проводила інші дії щодо кожного з учасників акції персонально.

 «Журналісти та громадські діячі вимагають у голови СБУ Валерія Хорошковського припинити травлю громадських діячів та публічно пояснити такі дії своїх підлеглих. Вони також вимагають у президента Віктора Януковича як гаранта Конституції особисто втрутитися у ситуацію», - ідеться в релізі.

Нагадаємо, нещодавно СБУ разом із податковою навідалася додому Вікторії Сюмар, яка є членом руху «Стоп Цензурі!».

Також у Черкасах 21 вересня Служба Безпеки цікавилася в представників ГО «Демократичний Альянс» про роботу організації з міжнародними грантами. Пізніше СБУ «попередила про відповідальність» «Демальянс» за публічне поширення інформації про їх візит з нібито «перекрученими фактами».

У зв’язку із запланованим на найближчі кілька днів переїздом громадської приймальні СБУ з вул. Володимирської, 35 на Малопідвальну,16 - адреса акції буде уточнена у вівторок 28 вересня.

З додаткових питань звертайтеся за телефоном 050 440 46 08 до координатора прес-центру  «Стоп цензурі!» Артема Соколенка.

Рекомендувати цей матеріал
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль


догори