пошук  
версія для друку
29.09.2010
джерело: ua.korrespondent.net

Генпрокуратура заявила, що в неї немає підстав займатися справою про зникнення харківського журналіста

   

У Генеральної прокуратури поки що немає підстав забирати собі на розслідування кримінальну справу про зникнення головного редактора харківської газети Новий стиль Василя Климентьєва, заявив сьогодні на брифінгу в Києві начальник прес-служби Генпрокуратури Юрій Бойченко.
"Якщо буде встановлено причетність до скоєння злочину щодо Климентьєва працівників правоохоронних органів, як розглядається однією з версій, тоді Генпрокуратура візьме до себе цю справу. Поки підстав брати її до себе немає", - сказав Бойченко.
При цьому він зауважив, що у цій справі проведено 50 експертиз, а водолази обстежили практично все дно Печенізького водосховища у Харкові.
Як повідомлялося, Василь Климентьєв зник 11 серпня у Харкові після того, як виїхав з дому з невідомим чоловіком на автомобілі BМW у невідомому напрямку. Дзержинський райвідділ міліції Харкова порушив кримінальну справу за статтею "умисне вбивство" за фактом зникнення Климентьєва. Пізніше цю справу було передано для розслідування Міністерству внутрішніх справ.
17 серпня міліція Харківської області повідомила, що в човні, який плавав на Печенізькому водосховищі, було знайдено мобільний телефон зниклого журналіста.
9 вересня генпрокурор Олександр Медведько заявив, що Генеральна прокуратура забере у своє провадження кримінальну справу, порушену за фактом зникнення Климентьєва, якщо в ході розслідування з’ясується, що до цього причетний хтось із працівників правоохоронних органів.
11 вересня МВС повідомило, що відпрацьовуються близько 10 версій зникнення журналіста, а ЗМІ проінформували, що в цій справі вже налічується 13 томів, у цілому було опитано 500 осіб. 14 вересня в МВС зауважили, що в справі зникнення головного редактора харківського тижневика немає жодного обвинуваченого або підозрюваного. За інформацією обласної прокуратури, проведена перевірка щодо причетності правоохоронців, яких Климентьєв згадував у своїх статтях незадовго до зникнення, але нічого підозрілого помічено не було.
Стурбованість зникненням Климентьєва висловили організація Репортери без кордонів, а також ОБСЄ.

Рекомендувати цей матеріал
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль


догори