пошук  
Права Людини в Україні. Інформаційний портал Харківської правозахисної групи
версія для друку
30.09.2010
Хроніка
джерело: ut.net.ua

ПАРЄ збирає інформацію про роботу демократичних інституцій в Україні

   

Моніторинговий комітет Парламентської Асамблеї Ради Європи працює над проектом резолюції щодо функціонування демократичних інституцій в Україні.

Про це повідомила співдоповідач Моніторингового комітету ПАРЄ Маіліс Репс під час зустрічі з Міністром юстиції України Олександром Лавріновичем, повідомили Тижню в прес-службі Мін’юсту.

Співдоповідач Комітету поінформувала Лавриновича, що метою візиту в Україну є уточнення та отримання додаткових коментарів стосовно положень проекту резолюції. Після завершення роботи резолюцію Моніторингового комітету буде винесено на розгляд Парламентської Асамблеї Ради Європи.

Під час зустрічі з міністром юстиції України відбулося обговорення окремих позицій проекту резолюції. Зокрема, що стосується рекомендацій Асамблеї стосовно реформ виборчої системи, прокуратури, системи юстиції, а також щодо питань боротьби з корупцією та розвитку в Україні громадянського суспільства.

Міністр юстиції передав на розгляд Моніторингового комітету коментарі, підготовлені українським Мін’юстом, до тих положень проекту резолюції, які стосуються сфери діяльності органів юстиції.

Співдоповідачам Комітету також надано інформацію щодо змін та розвитку законодавства у вказаних сферах, а також стосовно законодавчого забезпечення реформ, ініційованих президентом України.

30.09.10

Рекомендувати цей матеріал
При передруку посилання на khpg.org обов'язкове. Думки і міркування авторів не завжди збігаються з поглядами членів ХПГ
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль