пошук  
Права Людини в Україні. Інформаційний портал Харківської правозахисної групи
версія для друку
15.10.2010
Вибори
джерело: www.opora.org.ua

Партія регіонів зі скандалом захопила владу в тростянецькій виборчій комісії

   

12-го жовтня у Тростянці (Сумська область) член ТВК від Партії регіонів змінила керівництво міської комісії на користь провладних партій.

В ході засідання районної виборчої комісії заступник голови Олена Кулініч змінила порядок денний засідання і винесла на розгляд питання про припинення повноважень голови (УСДП), заступника (партія «Рідне місто») і секретаря (СПУ) міської ТВК.  Про причини внесення такого питання та підстави звільнення керівників підпорядкованої  їй  комісії, Кулініч не повідомила.

Під час сварки, яка зчинилася після внесення такої пропозиції, Олена Кулініч запропонувала видалити з залу, де проходило засідання, журналістів місцевого телебачення «Голос громади». Попри те, що голова міської комісії та деякі члени від опозиційних партій не погодилися з пропозицією, питання було проголосовано.

Під час перерви в засіданні, як повідомляють спостерігачі ОПОРИ, Олена Кулініч із застосуванням фізичної сили вирвала у голови районної комісії папери, необхідні для продовження роботи.

Таким чином, під тиском заступника голови районної ТВК, міська комісія припинила повноваження своїх голови, заступника та секретаря. Також члени комісії проголосували за новий її склад. Головою комісії було призначено представника Партії регіонів, заступником голови – від ПРП, а секретаря від КПУ. Членам комісії від опозиційних партій було оголошено, що нове керівництво почне роботу 13-го жовтня.

Члени звільненого складу міської ТВК подали письмові заяви до районної ТВК з вимогою надати їм рішення комісії для оскарження в суді.

За детальнішою інформацією звертайтеся до координатора кампанії громадського спостереження за виборами ГМ ОПОРА у Сумській області:

Хоруженко Олександр

тел.: 050 912 02 78


Рекомендувати цей матеріал
При передруку посилання на khpg.org обов'язкове. Думки і міркування авторів не завжди збігаються з поглядами членів ХПГ
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль