пошук  
Права Людини в Україні. Інформаційний портал Харківської правозахисної групи
версія для друку
19.10.2010
Вибори
джерело: www.zaxid.net

Садового, а також Свободу та РХП усунули з виборчих комісій

   

Міська виборча комісія Львова не включила до складу дільничних комісій представників більшості опозиційних партій та представників міського голови Львова Андрія Садового. Відтак, чинний мер Львова подав скаргу до Центральної виборчої комісії на дії ТВК у Львові.

"З понад двохсот моїх представників в складі дільничних комісій залишилось лише 15 осіб. Це абсолютне беззаконня", - заявив Андрій Садовий. За його словами, до складу виборчих комісій не включили також більшість представників партій ВО "Свобода", Фронту змін та Республіканської Християнської партії.

Нагадаємо, саме РХП висунула кандидатуру Андрія Садового на вибори міського голови Львова.

Завтра у Львові суд розгляне скарги Садового та РХП на дії ТВК. Судовий розгляд з приводу скарг на дії ТВК, які подали Республіканська християнська партія та кандидат у мери Львова Андрій Садовий відбудеться завтра о 16.00.

Як повідомив у коментарі ZAXID.NET адвокат позивача Юрій Ничка, розгляд скарги, який мав відбутися сьогодні о 21.00, не відбувся, оскільки суд не одержав підтвердження відповідача (ТВК) про те, що його повідомлено про засідання. Колегія перенесла розгляд справи на 16.00 19 жовтня.

Нагадаємо, міська виборча комісія Львова не включила до складу дільничних комісій представників більшості опозиційних партій та представників міського голови Львова Андрія Садового. Відтак, чинний мер Львова подав скаргу до Центральної виборчої комісії на дії ТВК у Львові.

"З понад двохсот моїх представників в складі дільничних комісій залишилось лише 15 осіб. Це абсолютне беззаконня", - заявив Андрій Садовий. За його словами, до складу виборчих комісій не включили також більшість представників партій ВО "Свобода", Фронту змін та Республіканської Християнської партії.Рекомендувати цей матеріал
При передруку посилання на khpg.org обов'язкове. Думки і міркування авторів не завжди збігаються з поглядами членів ХПГ
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль