пошук  
Права Людини в Україні. Інформаційний портал Харківської правозахисної групи
версія для друку
21.10.2010
Вибори
джерело: www.interfax.com.ua

Європарламент стежитиме за перебігом місцевих виборів в Україні

   

Європейський парламент ухвалив рішення направити до України делегацію для відстежування перебігу виборів до місцевих органів влади, які відбудуться 31 жовтня.

Як повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" в середу в Європейському парламенті, відповідне рішення було ухвалено у вівторок пізно ввечері. "Не спостерігати, але відстежувати - ми не посилаємо офіційних спостерігачів на місцеві вибори. Вони забезпечуватимуть політичну присутність Європарламенту", - зазначили в Європарламенті.

Згідно з ухваленим рішенням, делегація складатиметься з депутатів Європарламенту, які входять до складу делегації зі зв’язків з Україною, а очолить її співголова, депутат від Польщі Павел Коваль.

Остаточної кількості депутатів ще не відомо, тому що список є відкритим. "Вони мали їхати до України 30 жовтня на регулярне засідання міжпарламентської делегації, а зараз було ухвалено рішення продовжити їх перебування в Україні", - пояснили в парламенті суть рішення.

Наразі в Європарламенті триває підготовка до процесу отримання для європейських парламентаріїв документів із Центральної виборчої комісії, які змогли б забезпечити доступ до виборчих дільниць.


Рекомендувати цей матеріал
При передруку посилання на khpg.org обов'язкове. Думки і міркування авторів не завжди збігаються з поглядами членів ХПГ
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль